Gumisiowa odwaga.

Gumisiowa odwaga , to temat zajęć z jakim grupa miała okazje się zapoznać podczas dzisiejszych zajęć.
Prywatne przedszkole „U BUNI”odwiedziło bibliotekę. To pierwsza wizyta przedszkolaków w Oddziale dla dzieci i młodzieży.
Dzieci w trakcie spaceru między regałami poznały różne materiały biblioteczne, dowiedziały się co należy zrobić aby zapisać się do biblioteki,
rozwiązywały zagadki o wakacjach, a także poznały urocze opowiadanie, pt.: „Malutkie myśli o...odwadze”.
Piękna bajka dla dzieci pokazująca, że nie ma potrzeby bać się otaczającego świata. Historia wyjaśniająca trudne i poważne słowo, jakim jest: Odwaga.
Na koniec zajęć dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Bohaterami zakładek zostały postaci z bajki o gumisiach. .
Dzieci, aby wykazać się odwagą, miały za zadanie znaleźć skarby na plaży. Dzięki interaktywnej macie w oddziale dla dzieci i młodzieży było to możliwe.