Uroczyste zakończenie roku akademickiego Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Podczas uroczystego zakończenia roku akademickiego 2023/2024 Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Teatr Dormana Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie otrzymała podziękowania od organizatorów oraz studentów BUTW.

To bardzo miły gest, który jeszcze bardziej podkreśla współpracę pomiędzy bibliotekarzami, a studentami. Cieszymy się z każdej wizyty studentów BUTW-u, którzy realizują swoje zajęcia właśnie w będzińskiej książnicy. Dla studentów prowadzone są cyklicznie warsztaty komputerowe w Czytelni Głównej oraz spotkania z literaturą w formie wykładu pt.: "Wokół książki". W przestrzeń biblioteki studenci realizują również cykl zajęć fitness oraz kurs tańca. Jest nam bardzo miło widząc wiele uśmiechniętych twarzy podczas bibliotecznych wydarzeń, w których to ochoczo biorą udział studenci i studentki Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Studentom-seniorom życzymy miłego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia w październiku!