Z odwiedzinami w bibliotece

W maju uczniowie spędzający czas po lekcjach w świetlicy szkolnej Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w Będzinie, dwukrotnie odwiedzili Filię nr 3 Dworzec naszej biblioteki. Uczestniczyli w zajęciach z edukacji czytelniczo - medialnej. Pierwsze spotkanie poświęcone było zapoznaniu się z funkcjonowaniem biblioteki i jej księgozbiorem. Drugie dotyczyło pisma, alfabetów i różnych technik porozumiewania się.

Z kolei 24 maja bibliotekarz Filii nr 3 Dworzec na zaproszenie świetlicy szkolnej wziął udział w Międzynarodowej Akcji "Czytanie na Polanie". Jej głównym celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integracja społeczeństwa lokalnego oraz zachęcenie do czytania w różnych przestrzeniach.
Dziękujemy serdecznie za współpracę, wspólnie i inspirująco spędzony czas i zapraszamy oczywiście do biblioteki Filianr 3 Dworzec i nie tylko do niej.