„Zatrać się w muzyce"

Muzyka ulicy, czyli hip-hop zagościła w Oddziale dla dzieci i młodzieży wraz z kolejnym spotkaniem Klubu Młodego Odkrywcy "Głośniej, głośniej!".
I tak też było. Uczestnicy spotkania przy głośnych beatach wysłuchali historii chłopaka, który postawił na marzenia i cierpliwie oraz wytrwale próbował przekazać innym, że może być jednym z najlepszych raperów świata. I choć Eminem, bo właśnie on stał się bohaterem zajęć, nie przez wszystkich jest lubiany, swoim dorobkiem oraz osiągnięciami zwrócił uwagę muzyków oraz słuchaczy.

Młodzi klubowicze prześledzili wraz z bibliotekarzem tekst utworu, który zdobył nagrodę Oscara pt. "Lose Yourself" i nakręceni energią oraz mocnym przesłaniem stworzyli własne graffiti oraz spróbowali swoich sił w breakdance. Zabawa w rytmie hip-hopu okazała się świetnym pomysłem na spędzenie czasu w bibliotece!.